Bezprzewodowe sieci WiFi

Sieć bezprzewodowa WiFi

Przyszłość sieci.

Bezprzewodowe sieci WiFi są obecnie obszarem największego wzrostu zainteresowania klientów rynku sieciowego. Ze względu na łatwość i wygodę instalacji, komfort użytkowania i ciągle spadający koszt urządzeń, w przyszłości stanie się podstawową technologią sieciową. Już dziś nakłady inwestycyjne na wykonanie sieci WiFi są porównywalne z nakładami na zbudowanie wysokowydajnej tradycyjnej sieci LAN. W zakresie bezpieczeństwa już dziś sieci te nie ustępują tradycyjnym sieciom przewodowym.

Firma KOMED jest technicznie i sprzętowo przygotowana do zaproponowania swoim klientom i partnerom rozwiązań bezprzewodowych do zbudowania sieci LAN w biurze, centrum obsługi klienta, bądź na hali produkcyjnej opartej na technologii WiFi.

 

Czas na WiFi.

Technologia WiFi daje szerokie możliwości. W porównaniu do połączeń w standardzie RS, czy nie musimy martwić się odległościami między urządzeniami, trasą prowadzenia okablowania, kosztami materiałów i wykonania okablowania, a także wpływem sygnałów generowanych w przewodach przez inne urządzenia.