Serwery HP, Dell, IBM. Serwery dla firm.

Proponujemy serwery następujących grup produktowych:

Serwery dla małych grup – z dwu i czterordzeniowymi procesorami Intel Xeon stworzone z myślą o małych, szybko rozwijających się przedsiębiorstwach i grupach roboczych. Wszędzie tam gdzie wymagane jest zastosowanie niedrogich ale stabilnych serwerów.

Serwery wydajne w obudowach Tower – z dwu i czterordzeniowymi procesorami Intel Xeon przeznaczone do pracy jako serwery webowe/bazodanowe oraz do innych zastosowań wymagających wysokiej wydajności. Gdy wdrażasz w swojej firmie system ERP/CRM wybierz wieloprocesorowe serwery oparte o najnowocześniejsze technologie firmy Intel.

Serwery RACK – przeznaczone do zabudowy w szafach serwerowych. Wybór oferowanych modeli pokrywa wszelkie wymagania użytkowników. Posiadamy w ofercie serwery z jednym, dwoma lub czterema procesorami Intel Xeon, a także pełen wybór macierzy dyskowych, od pojemnych i niedrogich opartych o dyski SerialATA, do superwydajnych rozwiązań SAS.

Serwery modularne – w jednej zwartej obudowie można umieścić do sześciu dwuprocesorowych serwerów, macierz dyskową złożoną z 14 dysków oraz zarządzalny gigabitowy switch. Serwery modularne to odpowiedz na zwiększenie popytu na skalowalne rozwiązania serwerowe.

Firma KOMED Oferuje serwery takich marek jak: HP, IBM, Dell, Action oraz serwery z komponentów wybranych przez klienta.

Do oferowanych serwerów dostarczamy również oprogramowanie serwerowe.

Dostarczamy również gotowe rozwiązania serwerowe z zainstalowanym oprogramowaniem i skonfigurowanymi wymaganymi usługami.