RAKS SQL

RAKS SQL

Prowadzenie firmy daje poczucie wolności, niezależności i satysfakcji, związane jest jednak z ryzykiem i odpowiedzialnością. Systemy RAKS od 20 lat wspierają stabilny i bezpieczny rozwój tysięcy polskich przedsiębiorstw.

 

Program RAKS znajduje swoje zastosowanie w Średnich i Dużych Przedsiębiorstwach, Małych i Średnich Firmach, Mikro Przedsiębiorstwach oraz Biurach Rachunkowych.

 

RAKSSQL to w pełni zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Zawarte w nim moduły wspomagają zarządzanie m.in.: finansami, personelem, produkcją oraz sprzedażą. System zapewnia rejestrowanie wszystkich zdarzeń gospodarczych zachodzących w przedsiębiorstwie oraz pokazuje pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej. Oparty został na jednej wspólnej bazie, co pozwala zintegrować informacje w obrębie całej firmy. Dane wprowadzane do systemu są natychmiast dostępne dla wszystkich uprawnionych użytkowników. Program jest w pełni zgodny z przepisami krajowymi i dostosowany do wymogów ustawodawstwa Unii Europejskiej.

 

RAKSSQL, dzięki modułowej budowie i elastyczności, doskonale sprawdza się w przedsiębiorstwach o różnych profilach działalności i różnorodnej strukturze organizacyjnej. Istotną jego cechą jest skalowalność, umożliwiająca łatwą rozbudowę wraz z rozwojem profilu działalności i wzrostem wymagań użytkownika.

 

RAKSSQL oparty został na nowoczesnej bazie danych SQL, która zapewnia pracę w architekturze klient-serwer. Dzięki temu system gwarantuje wysoką wydajność i stabilność oraz bezpieczeństwo danych. Oferowana aplikacja daje możliwość wyboru systemu operacyjnego serwera, a baza danych SQL znakomicie pracuje zarówno w środowisku Windows jak i Linux. We wszystkich modułach RAKSSQL obowiązują te same spójne i logiczne zasady obsługi, przez co system zapewnia wysoką ergonomię pracy użytkownika i przejrzystość obsługi całego programu.

 

Najważniejsze korzyści:

  • niskie koszty
  • łatwość obsługi
  • szerokie możliwości wynikające z pełnej integracji
  • dopasowanie do indywidualnych potrzeb
  • możliwość bezproblemowej rozbudowy o dodatkowe stanowiska lub funkcje
  • współpraca z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów

 

Firma RAKS daje możliwość przetestowania programu przez 30 dni.