Outsourcing IT

Obsługa Informatyczna Katowice Outsourcing Informatyczny IT

Kompleksowa obsługa informatyczna zwana również jako outsourcing informatyczny czy outsourcing IT to dla firmy informatycznej takiej jak Komed kluczowa usługa kierowana dla firm i instytucji.

Zlecanie zewnętrznej firmie prowadzenia w całości lub części obsługi własnej infrastruktury informatycznej to sprawdzony i coraz częściej stosowany system organizacyjny.

Stała obsługa informatyczna ( Outsourcing informatyczny IT) umożliwia odbiorcom tej usługi :

– uproszczenie procesów biznesowych oraz koncentrację na kluczowych kompetencjach

– obniżenie kosztów utrzymania infrastruktury informatycznej w tym zastąpienie lub ograniczenie obciążeń własnego działu IT

– łatwy w budżetowaniu dostęp do doświadczonego i szkolonego przez czołowych producentów sprzętu i oprogramowanie personelu technicznego

– zabezpieczenie ciągłości działania infrastruktury informatycznej niezależnie od obciążeń lub absencji własnych pracowników

– stały koszt i jakość usług informatycznych gwarantowane umową

Nasza firma oferuje outsourcing informatyczny w następującym zakresie :

– administracja systemów informatycznych

– administracja sieci komputerowych

– nadzorowanie ciągłości pracy kluczowych aplikacji oraz bieżąca diagnostyka niesprawności i problemów eksploatacyjnych na poszczególnych stanowiskach pracy

– kontrola bezpieczeństwa przetwarzanych i przesyłanych danych

– kopie bezpieczeństwa danych, backup i archiwizacja ( również backup w chmurze – on-line )

– konserwacja oprogramowania systemowego oraz użytkowego

– konserwacje i naprawy sprzętu (osprzęt sieciowy, komputery, okablowanie, urządzenia peryferyjne, urządzenia biurowe)

– tworzenie planów modernizacji infrastruktury informatycznej i ich realizacja

– pomoc techniczna, “help desk”

 

Firma Komed posiada długoletnie doświadczenie w zakresie stałej kompleksowej obsługi informatycznej na zasadach outsourcingu. Dla zainteresowanych przyszłych klientów możemy przedstawić referencje wystawione przez firmy i instytucje objęte długoletnią obsługą informatyczną przez naszą firmę.

Obsługa informatyczna na zasadach outsourcingu IT jest kierowana dla każdej wielkości firmy czy instytucji, od najmniejszych jak i dla klientów posiadających 100 czy więcej użytkowników, komputerów i urządzeń w sieci.

Nasza firma działa na obszarze praktycznie całego Śląska i Zagłębia chociaż nasze działania koncentrujemy w szczególności w Katowicach i miastach ościennych.

Stosowane przez nas oprogramowanie do zdalnej obsługi pozwala na szybką reakcję u wszystkich naszych klientów bez znaczenia na odległość.

Wezwij konsultanta – chętnie poznamy potrzeby i przygotujemy ofertę.

32 259 91 58

32 258 52 61

komed@komed.pl