Serwis komputerów stacjonarnych

Serwis komputerowy, komputery naprawa, Katowice, Chorzów

Serwis komputerów świadczy kompleksowe usługi naprawy i modernizacji komputerów stacjonarnych jak i przenośnych.

Naprawiamy komputery wszystkich producentów, komputery markowe jaki i składaki.

Serwis świadczy również usługi związane z modernizacją komputerów, wymiana podzespołów jak i czyszczeniem wnętrza komputera.

Wszelkie czynności związane z oprogramowaniem komputera, instalacja systemów operacyjnych, oprogramowania, usuwanie wirusów i wiele innych.

Oceniamy również stan techniczny komputerów jak i przydatność uwzględniając parametry techniczne i zadania jakie mają wykonywać.

Wszystkie usługi świadczymy w naszym serwisie jak i w siedzibie klientów na terenie praktycznie całego Śląska (Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Będzin, Czeladź, Zabrze, Gliwice, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów i wiele innych).

Polecamy usługi czyszczenia wnętrza komputerów, wiele komputerów z którymi mamy do czynienia jest straszenie zakurzone, stan taki utrudnia chłodzenie podzespołów i przyczynia się do przegrzania czy nawet uszkodzenia. Usługa jak najbardziej może być wykonywana w siedzibie zamawiającego. Przy okazji czyszczenia wnętrza komputerów można przeprowadzić inwentaryzację sprzętu ( komputerów jak i ich podzespołów) oraz audyt legalności oprogramowania.

Koszt czyszczenia wszystkich komputerów w firmie jest uzależniony od ilości i ustalany indywidualnie.