In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
wezwij konsultanta firmy komed
Zapraszamy do naszego newslettera.

Sieć komputerowa instalacja, budowa okablowanie strukturalne

Sieć komputerowa zwana też jako siec teleinformatyczna to okablowanie strukturalne (sieć strukturalna) jest obecnie jedną z najważniejszych instalacji nowoczesnego budynku.

Pozwala rozplanować w przejrzysty sposób sieci transmisji danych, głosu i obrazu przy wykorzystaniu tej samej platformy.

Zalet wdrożenia systemu okablowania strukturalnego (sieci strukturalnej) jest przede wszystkim uniwersalność, łatwość dostosowania do zmieniających się potrzeb użytkownika i funkcji pomieszczeń.

Dzięki okablowaniu strukturalnemu, do jednego gniazdka możemy podłączyć telefon analogowy, a po prostym przełączeniu kabli krosujących w szafie teleinformatycznej, gniazdo to będzie nam służyć za gniazdo sieci komputerowej ( z możliwością podłączenia telefonów IP , kamer IP, wideodomofonów IP ) lub telefonu systemowego.

Uniwersalność sieci strukturalnej daje możliwość rozprowadzenia kabli w budynku bez wcześniejszej znajomości urządzeń które będą z okablowania korzystać co wpływa na skrócenie czasu wdrożenia systemu telekomunikacyjnego.

Firma nasza oferuje kompleksową realizację instalacji okablowania strukturalnego (sieci komputerowej - teleinformatycznej) w oparciu o systemy i standardy firmy MOLEX Premise Networks jak i pozostałych kluczowych dostawców działających na naszym rynku elementów sieci komputerowych.

Dostarczamy szafy sieciowe stojące i wiszące , szafy serwerowe, kompletne wyposażenie jak panele krosujące, półki wysuwane na klawiaturę, monitor, panele chłodzące z wentylatorami, akcesoria organizujące przebiegi w punkcie dystrybucyjnym itp.

Wykonujemy kompleksowe instalacje okablowanie dla :

  • strukturalnych sieci komputerowych
  • systemów telewizji dozorowej (CCTV)
  • systemów alarmowych przeciwwłamaniowych (SSWiN)
  • systemów kontroli dostępu (KD)
  • systemów rejestracji czasu pracy (RCP)
Dostarczamy i instalujemy również wszystkie urządzenia aktywne sieci komputerowych takie jak switche ( przełączniki ) routery, firewall-e czy urządzenia typu UTM.
Kompleksowe rozwiązania pod względem bezpieczeństwa sieci komputerowej firewalle, urządzenia UTM , kontrola dostępu do sieci itp.
 
Nasi Partnerzy
partner microsoft partner esetpartner cisco partner insert partner hppartner cdn optimapartner edokumentypartner 3cx