In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
wezwij konsultanta firmy komed
Zapraszamy do naszego newslettera.

Sieć bezprzewodowa WiFi

Przyszłość sieci.

Bezprzewodowe sieci WiFi są obecnie obszarem największego wzrostu zainteresowania klientów rynku sieciowego. Ze względu na łatwość i wygodę instalacji, komfort użytkowania i ciągle spadający koszt urządzeń, w przyszłości stanie się podstawową technologią sieciową. Już dziś nakłady inwestycyjne na wykonanie sieci WiFi są porównywalne z nakładami na zbudowanie wysokowydajnej tradycyjnej sieci LAN. W zakresie bezpieczeństwa już dziś sieci te nie ustępują tradycyjnym sieciom przewodowym.

Firma KOMED jest technicznie i sprzętowo przygotowana do zaproponowania swoim klientom i partnerom rozwiązań bezprzewodowych do zbudowania sieci LAN w biurze, centrum obsługi klienta, bądź na hali produkcyjnej opartej na technologii WiFi.

 

Czas na WiFi.

Technologia WiFi daje szerokie możliwości. W porównaniu do połączeń w standardzie RS, czy nie musimy martwić się odległościami między urządzeniami, trasą prowadzenia okablowania, kosztami materiałów i wykonania okablowania, a także wpływem sygnałów generowanych w przewodach przez inne urządzenia.

 
Nasi Partnerzy
partner microsoft partner esetpartner cisco partner insert partner hppartner cdn optimapartner edokumentypartner 3cx