In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow
wezwij konsultanta firmy komed
Zapraszamy do naszego newslettera.

ERP TradeWare

Firma KOMED IT support, posiada rozwiązania informatyczne dla dużych podmiotów gospodarczych takich jak: producenci wyrobów mięsnych, wędlin oraz wyrobów garmażeryjnych, producenci pieczywa, ciast i innych wyrobów cukierniczych oraz grupy producentów owoców i warzyw.

Oprogramowanie TradeWare usprawnia proces produkcji, handlu i obrotu towarami w zakresie wszelkich operacji logistycznych. Podstawową zaletą oprogramowania jest możliwość prześledzenia historii produktu i jego identyfikowalności (ang. traceability). Umożliwia ono identyfikowanie partii towaru od momentu dostawy, aż po sprzedaż detaliczną poprzez cały proces technologiczny.
Oprogramowanie specjalistyczne TradeWare jest kompletnym, modularnym rozwiązaniem wspierającym procesy w przedsiębiorstwach prowadzących działalność gospodarczą. Mimo że oprogramowanie zostało zasadniczo stworzone bez specyfikacji branżowej, jest szczególnie przydatne przedsiębiorstwom zajmującym się obrotem produktami spożywczymi i o krótkim czasie trwałości.

Oprogramowanie TradeWare zostało stworzone od podstaw i zapewnia pełne dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta.
TradeWare znajduje szczególne zastosowanie w:
- przedsiębiorstwach produkujących mięso, wędliny i wyroby garmażeryjne lub nimi handlujących
- przedsiębiorstwach produkujących pieczywo, ciasta i inne wyroby cukiernicze lub nimi handlujących
- przedsiębiorstwach produkujących warzywa, owoce i grzyby lub nimi handlujących
- przedsiębiorstwach produkujących nabiał, napoje, mrożonki, sałatki lub nimi handlujących
- hurtowniach i sklepach specjalistycznych
- firmach pakujących warzywa i owoce, nabiał, mięso i wędliny, pieczywo i ciasta i inne
- przedsiębiorstwach zajmujących się eksportem i importem itp.

Program został stworzony przez niemiecką firmę Ebbinghaus TEAM GmbH i spełnia wszelkie wymagania i standardy obowiązujące w Unii Europejskiej. Zdobyło znaczącą pozycję na tym rynku.? Na targach CeBIT 2013 oprogramowanie TradeWare zostało wyróżnione przez niemieckie zrzeszenie firm z branży IT.

[BITMi - Bundesverband IT-Mittelstand e.V.] znakiem jakości "Software Made in Germany".
Oprogramowanie TradeWare posiada między innymi następujące funkcjonalności:

 • zarządzanie katalogiem kontrahentów i produktów
 • produkcja
 • receptury
 • sortowanie
 • pakowanie
 • magazynowanie
 • proces budowania ceny
 • rozliczanie dostawców oraz grup producenckich
 • sprzedaż - modułu sprzedaży obwoźnej
 • wysyłka
 • transport
 • odbiór
 • śledzenie partii towaru
 • traceability

TradeWare a inne systemy ERP

Niezależność
Program TradeWare został stworzony od podstaw. Dzięki temu, że nie użyto w nim gotowych elementów (Frameworks) - jak robią to inne firmy - zapewniona jest całkowita kontrola wszystkich elementów.
Użytkownik ma pewność, że wybrana koncepcja rozwiązania może być wprowadzona bezpośrednio i nie jest konieczne programowanie różnych nakładek od innych dostawców oprogramowania jak robi to konkurencja.

Technologia
TradeWare jest zintegrowanym systemem ERP(Enterprise Resource Planning) oraz systemem CRM(Customer Relationship Management), którego najważniejszymi cechami są:
- Niezależność. TradeWare jest dostępny dla różnych systemów operacyjnych i baz danych.
- Możliwość konfiguracji TradeWare dopasowuje się do wymagań i celów klienta.
- Elastyczność. Program TradeWare jest podzielny i może być zainstalowany w kilku językach.
- Zdolność do aktualizacji. TradeWare posiada jako oprogramowanie standardowe zdolność do aktualizacji, nawet po adaptacji do potrzeb klienta.

Indywidualizacja
W oprogramowaniu TradeWare istnieje możliwość indywidualnego dopasowania wyglądu etykiet, wzorców wydruku i różnych statystyk zawartych w formie formularzy typowych dla wizerunku firmy, stosownie do życzeń klienta. Odpowiednie przeszkolenie pracowników pozwala na samodzielne wprowadzanie zmian do form wydruku oraz zezwala na tworzenie całkowicie nowych form bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. Wyżej wymienione dopasowania są realizowane nie przez programistyczną ingerencję w systemie, tylko przez modyfikację formularzy wydruku. Dzięki temu taki zmodyfikowany system oprogramowania pozostaje całkowicie zdolny do dalszej aktualizacji, a zmiany klienta pozostają nienaruszone.

Aktualizacja oprogramowania
Wszystkie systemy oprogramowania są przez nas nieprzerwanie ulepszane i dostosowywane do zmieniającej się sytuacji. W ramach umowy wprowadzamy rozszerzenia funkcji, aktualne korekty i dopasowania. Zmiany stóp podatkowych nie wymagają w naszym oprogramowaniu jego zmiany,a są jedynie dodawane w odpowiedniej konfiguracji systemu.

Doświadczenie
W programie TradeWare zawarte jest doświadczenie z ponad 20 lat działalności i przeprowadzania różnych projektów. Programujemy, instalujemy i doradzamy w sprawie specjalistycznych, kompletnych rozwiązań programowych dla różnych branż, a także indywidualnych systemów oprogramowania dopasowanych do potrzeb klienta. Nasze zorientowanie na serwis, a także sprawdzona w praktyce zdolność rozwiązywania problemów, umożliwiają nam ciągły rozwój i rozszerzanie naszej działalności.

 

 
Nasi Partnerzy
partner microsoft partner esetpartner cisco partner insert partner hppartner cdn optimapartner edokumentypartner 3cx